Siūlų sudėtis: 67% medvilnė, 33% viskozė. Spalva: alyvinė. Svoris: 50 g. Ilgis +/- 200 m.

Mezgimo siūlų aprašymas
Gamintojas: ON line (Vokietija)
Pavadinimas: Java
Spalvos Nr. 09
Spalva: alyvinė
Siūlų sudėtis: 67% medvilnė, 33% viskozė
Sruogos ("matkelio") svoris: 50 g
Siūlų ilgis: +/- 158 m
Rekomenduojamų virbalų storis: 2,5-3,0 mm
 
Tankumas: 28 akių ir 38 eilės atitinka 10 x 10 cm mezginio pločio
Mezginių priežiūra:
Tekstilės priežiūros ženklai, švelnaus skalbimo cilkas mašina. Skalbti ne aukštesnėje kaip 40°C temperatūrojeCheminis valymas tetrachloretilenu (sausas valymas P)Drabužių priežiūros simboliai. Balinti draudžiama (nerekomenduojama). Nubrauktas trikampis.Rubų etiketės simboliai.  Nubrauktas kvadratas su trikampiu viduje. Reikšmė: draudžiama džiovinti elektrinėje džiovyklėje standartinėje temperatūroje (vidutinėje temperatūroje).Mezginių priežiūros simboliai. Lygintuvas su dviejais taškais. Reikšmė: lyginti vidutine temperatūra (iki 150°C).
Simbolių reikšmės >>
Apskaičiuokite siūlų ilgį, reikalingą Jūsų mezginui, pagal sruogų ("matkų") kiekį:
* 158 m = 158 m
     Medvilnė - tai natūralus augalinis pluoštas. Mezgimo (nėrimo) siūlai iš medvilnės labai tvirti, gerai sugeria drėgmę, labai gerai praleidžia orą, malonūs kūnui. Medvilniniai nėrimo siūlai puikiai tinka lengviems vasariniams rūbams. Medvilnė - pakankamai neelastingas pluoštas, todėl iš jo galima drąsiai megzti (nerti) ažūrinius raštus, kurie reikalauja, kad mezginys išlaikytų savo formą.
     Viskozė (angl. viscose) - tai dirbtinis pluoštas, gaunamas iš celiuliozės (medžio pluošto). Viskozės pluoštas savo savybėmis panašus į medvilnę, gerai praleidžia orą, yra geras šilumos laidininkas, nesielektrina. Lyginant su medvilne - geriau sugeria drėgmę, atsparesnis saulės spinduliams, švelnesnis, labiau blizga, elastingesnis. Dėl šių savo savybių viskozė laikoma higieniškiausiu iš visų dirbtinių pluoštų. Gaminys vien tik iš viskozės labai tamposi, todėl ji maišoma su kitais natūraliais ir tvirtais pluoštais - medvilne, vilna, mohera. Mezginys, turintis sudėtyje viskozės, pasitems nuo savo svorio, dėl to mezgant patartina į tai atkreipti dėmesį.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

IŠPARDUOTA - Java 09 mezgimo siūlai

  • 2.31€


Žymos: alyvinė, rožinė, virbalai 2, 5-3, 0 mm, vąšelis 2-3 mm, medvilnė su viskoze, svoris 50 g, BBB filati