• IŠPARDUOTA - Magnum 8 9780 nėrimo siūlai

 

Siūlų sudėtis: 100% medvilnė (Egipto, valyta,merserizuota). Spalva: žalia (samanų). Svoris: 100 g. Ilgis +/- 680 m.

Nėrimo siūlų aprašymas
Gamintojas: BBB filati (Italija)
Pavadinimas: Magnum 8
Spalvos Nr. 9780
Spalva: žalia (samanų)
Siūlų sudėtis: 100% medvilnė (Egipto, valyta, merserizuota)
Sruogos ("matkelio") svoris: 100 g
Siūlų ilgis: +/- 680 m
 
Rekomenduojamų vąšelių storis: 1.25 mm
 
Mezginių priežiūra:
Tekstilės priežiūros ženklai, švelnaus skalbimo cilkas mašina. Skalbti ne aukštesnėje kaip 40°C temperatūrojeMezginių skalbimo ženklai. Švelnus cheminis valymas tetrachloretilenu (sausas valymas). P pabrauktaDrabužių priežiūros simboliai. Balinti draudžiama (nerekomenduojama). Nubrauktas trikampis.Mezginių priežiūros simboliai. Lygintuvas su dviejais taškais. Reikšmė: lyginti vidutine temperatūra (iki 150°C).
Simbolių reikšmės >>

Žiūrėti kitas spalvas Magnum kategorijoje >>

Apskaičiuokite siūlų ilgį, reikalingą Jūsų mezginui, pagal sruogų ("matkų") kiekį:
* 680 m = 680 m
     Medvilnė - tai natūralus augalinis pluoštas. Mezgimo (nėrimo) siūlai iš medvilnės labai tvirti, gerai sugeria drėgmę, labai gerai praleidžia orą, malonūs kūnui. Medvilniniai nėrimo siūlai puikiai tinka lengviems vasariniams rūbams. Medvilnė - pakankamai neelastingas pluoštas, todėl iš jo galima drąsiai megzti (nerti) ažūrinius raštus, kurie reikalauja, kad mezginys išlaikytų savo formą.
     Valyta medvilnė (svilinta medvilnė, angl. gassed cotton) - tai medvilninis pluoštas, kuris dideliu greičiu buvo traukiams per degančių dujų liepsnelę, taip pašalinant mažus pūkelius ir siūlelius. Mezginys iš tokių siūlų turi labiau išryškintą tekstūrą.
     Merserizuota medvilnė (angl. mercerised cotton) - tai medvilninis pluoštas, chemiškai apdorotas natrio šarmu, todėl labiau blizga, geriau įsisavina spalvas, stipresnis, geriau sugeria drėgmę. Procesas – merserizavimas – pavadintas pagal anglų išradėjo Johno Mercerio (Džono Merserio) pavardę. (Aiškinamasis tekstilės terminų žodynas, Kaunas, 2001, p. 206).


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

IŠPARDUOTA - Magnum 8 9780 nėrimo siūlai

  • 3.99€


Žymos: nėrimo siūlai, žalia, samanų, virbalai 1.25, 100 proc. medvilnė, svoris 100 g, BBB filati