Siūlų sudėtis: 50% medvilnė, 50% akrilas. Spalva: violetinė. Svoris: 50 g. Ilgis +/- 150 m.

Mezgimo siūlų aprašymas
Gamintojas: PERFORMANCE (Bulgarija)
Pavadinimas: Cotton Mate
Spalvos Nr. 684
Spalva: violetinė
Siūlų sudėtis: 50% medvilnė, 50% akrilas
Sruogos ("matkelio") svoris: 50 g
Siūlų ilgis: +/- 150 m
Rekomenduojamų virbalų storis: 3-3,5 mm
Rekomenduojamų vąšelių storis: 3-3,5 mm
Tankumas: 26 akys ir 34 eilės atitinka 10 x 10 cm mezginio pločio
Mezginių priežiūra:
Tekstilės priežiūros ženklai, švelnaus skalbimo cilkas mašina. Skalbti ne aukštesnėje kaip 40°C temperatūrojeMezginių skalbimo ženklai. Švelnus cheminis valymas tetrachloretilenu (sausas valymas). P pabrauktaDrabužių priežiūros simboliai. Balinti draudžiama (nerekomenduojama). Nubrauktas trikampis.Rubų etiketės simboliai.  Nubrauktas kvadratas su trikampiu viduje. Reikšmė: draudžiama džiovinti elektrinėje džiovyklėje standartinėje temperatūroje (vidutinėje temperatūroje).Mezginių priežiūros simboliai. Lygintuvas su dviejais taškais. Reikšmė: lyginti vidutine temperatūra (iki 150°C).
Simbolių reikšmės >>

Žiūrėti kitas spalvas Cotton Mate kategorijoje >>

Apskaičiuokite siūlų ilgį, reikalingą Jūsų mezginui, pagal sruogų ("matkų") kiekį:
* 150 m = 150 m
     Medvilnė - tai natūralus augalinis pluoštas. Mezgimo siūlai iš medvilnės labai tvirti, gerai sugeria drėgmę, labai gerai praleidžia orą, malonūs kūnui. Medvilniniai mezgimo siūlai puikiai tinka lengviems vasariniams rūbams. Medvilnė - pakankamai neelastingas pluoštas, todėl iš jo galima drąsiai megzti ažūrinius raštus, kurie reikalauja, kad mezginys išlaikytų savo formą. Į mezgimo siūlus su medvilne dažnai dedamas akrilas ar viskozė, nes tai suteikia elastingumo.
     Akrilas (poliakrilas, akrilanas) – tai dirbtinis pluoštas. Mezgimo siūlai iš akrilo lengvi, minkšti ir šilti, panašaus pojūčio į vilną. Akrilas labai patvarus, atsparus gumuliukų susidarymui, lengvai skalbiasi. Dėl šių savo savybių akrilas dažnai įeina į sudėtį su medvilne bei kitais natūralaus pluošto mezgimo siūlais.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Cotton Mate 684 mezgimo siūlai

  • 1.00€
  • 0.69€


Žymos: violetinė, virbalai 3-3.5, medvilnė-akrilas, svoris 50 g