• Classy Cotton 0000 nėrimo siūlai

 

Siūlų sudėtis: 100% medvilnė (šukuotinė, valyta, merserizuota). Spalva: kreminė. Svoris: 50 g. Ilgis +/- 375 m.

Nėrimo siūlų aprašymas
Gamintojas: PERFORMANCE (Bulgarija)
Pavadinimas: Classy Cotton
Spalvos Nr. 0000
Spalva: kreminė
Siūlų sudėtis: 100% medvilnė (šukuotinė, valyta, merserizuota)
Sruogos ("matkelio") svoris: 50 g
Siūlų ilgis: +/- 375 m
Rekomenduojamų virbalų storis: 1.25 mm
Rekomenduojamų vąšelių storis: 1.25 mm
Tankumas: 22 akys ir 30 eilių atitinka 10 x 10 cm mezginio pločio
Mezginių priežiūra:
Tekstilės priežiūros ženklai, švelnaus skalbimo cilkas mašina. Skalbti ne aukštesnėje kaip 40°C temperatūrojeMezginių skalbimo ženklai. Švelnus cheminis valymas tetrachloretilenu (sausas valymas). P pabrauktaDrabužių priežiūros simboliai. Balinti draudžiama (nerekomenduojama). Nubrauktas trikampis.Rubų etiketės simboliai.  Nubrauktas kvadratas su trikampiu viduje. Reikšmė: draudžiama džiovinti elektrinėje džiovyklėje standartinėje temperatūroje (vidutinėje temperatūroje).Mezginių priežiūros simboliai. Lygintuvas su dviejais taškais. Reikšmė: lyginti vidutine temperatūra (iki 150°C).
Simbolių reikšmės >>

Žiūrėti kitas spalvas Classy Cotton kategorijoje >>

Apskaičiuokite siūlų ilgį, reikalingą Jūsų mezginui, pagal sruogų ("matkų") kiekį:
* 375 m = 375 m
     Medvilnė - tai natūralus augalinis pluoštas. Mezgimo (nėrimo) siūlai iš medvilnės labai tvirti, gerai sugeria drėgmę, labai gerai praleidžia orą, malonūs kūnui. Medvilniniai nėrimo siūlai puikiai tinka lengviems vasariniams rūbams. Medvilnė - pakankamai neelastingas pluoštas, todėl iš jo galima drąsiai megzti (nerti) ažūrinius raštus, kurie reikalauja, kad mezginys išlaikytų savo formą.
     Šukuotininė medvilnė (angl. combed cotton) - tai mechaninio proceso metu apdorotas medvilninis pluoštas, iš kurio pašalinti trumpesni bei šiurkštesni plaušeliai, įvairios priemaišos. Iš tokios medvilnės suvytas siūlas yra švelnesnis bei stipresnis, atsparesnis dilimui, labiau blizga. Dėl šių savo savybių šukuotinė medvilnė plačiai naudojama vaikiškiems rūbams, apatiniam trikotažui, patalynei.
     Valyta medvilnė (svilinta medvilnė, angl. gassed cotton) - tai medvilninis pluoštas, kuris dideliu greičiu buvo traukiams per degančių dujų liepsnelę, taip pašalinant mažus pūkelius ir siūlelius. Mezginys iš tokių siūlų turi labiau išryškintą tekstūrą.
     Merserizuota medvilnė (angl. mercerized cotton) - tai medvilninis pluoštas, chemiškai apdorotas natrio šarmu, todėl labiau blizga, geriau įsisavina spalvas, stipresnis, geriau sugeria drėgmę. Procesas – merserizavimas – pavadintas pagal anglų išradėjo Johno Mercerio (Džono Merserio) pavardę. (Aiškinamasis tekstilės terminų žodynas, Kaunas, 2001, p. 206).


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Classy Cotton 0000 nėrimo siūlai

  • 1.00€


Žymos: nėrimo siūlai, kreminė, ruda, vąšeliai 1.25, 100 proc. medvilnė, medvilniniai siūlai, svoris 50 g