• Setal 409 mezgimo siūlai

 

Siūlų sudėtis: 75% alpakos vilna (baby alpaca), 15% šilkas, 10% akrilas. Spalva: tamsiai mėlyna. Svoris: 25 g. Ilgis +/- 150 m.

Mezgimo siūlų aprašymas
 Gamintojas:  OSO BLANCO, SEITEX (Ispanija) 
 Pavadinimas:  Setal 
 Spalvos Nr.  409
 Spalva:  tamsiai mėlyna
 Siūlų sudėtis:  75% alpakos vilna (baby alpaca), 15% šilkas, 10% akrilas 
 Sruogos ("matkelio") svoris:  25 g 
 Siūlų ilgis:  +/- 150 m 
 Rekomenduojamų virbalų storis:  3-3.5 mm 
Mezginių priežiūra:
Drabužių etiketės ženklai. Rekomenduojama skalbti tik rankomis 30-40°C temperatūroje (skalbimas mašina nerekomenduojamas)Cheminis valymas tetrachloretilenu (sausas valymas P)Drabužių priežiūros simboliai. Balinti draudžiama (nerekomenduojama). Nubrauktas trikampis.Rubų etiketės simboliai.  Nubrauktas kvadratas su trikampiu viduje. Reikšmė: draudžiama džiovinti elektrinėje džiovyklėje standartinėje temperatūroje (vidutinėje temperatūroje).Mezginių priežiūros simboliai. Lygintuvas su dviejais taškais. Reikšmė: lyginti vidutine temperatūra (iki 150°C).
Simbolių reikšmės >>

Žiūrėti kitas spalvas Setal kategorijoje >>

Apskaičiuokite siūlų ilgį, reikalingą Jūsų mezginui, pagal sruogų ("matkų") kiekį:
 * 150 m  = 150 m
     Alpakos vilna – labai prabangi vilna, gaunama iš kupranugarių šeimos žinduolių - Alpakų. Šios vilnos siūlas lengvas, švelnus, spindintis kaip šilkas. Drabužiai iš alpakos vilnos yra minkšti, labai šilti ir patvarūs. Šios vilnos sudėtyje nėra lanolino, todėl joje nesiveisia kandys bei dulkių erkutės, o tai ypač aktualu alergiškiems žmonėms. Baby alpaca – tai alpakos ėriukų vilna, dar kitaip vadinama pirmo kirpimo alpakos vilna. Jos pluoštas itin plonas (22-22.9 mikronų skersmens), pasižymi ypatingu švelnumu bei minkštumu, todėl puikiai tinka vaikiškiems rūbeliams bei žmonėms su jautria oda.
     Šilkas - ploniausias tarp visų natūralių pluoštų, jo gijų skersmuo apytiksliai siekia 10-13 mikronų, jis gaunamas iš įvairių šilkverpių rūšių kokonų. Šilko pluoštas taip pat labai blizgus, stiprus, elastingas ir pralaidus orui. Šios šilko savybės suteikia audinimas ypatingo švelnumo, šiltumo bei lengvumo.
     Akrilas (poliakrilas, akrilanas) – tai dirbtinis pluoštas. Mezgimo siūlai iš akrilo lengvi, minkšti ir šilti, panašaus pojūčio į vilną. Akrilas labai patvarus, atsparus gumuliukų susidarymui, lengvai skalbiasi. Dėl šių savo savybių akrilas dažnai įeina į sudėtį su alpakos vilna bei kitais natūralaus pluošto mezgimo siūlais.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Setal 409 mezgimo siūlai

  • 3.10€
  • 2.53€


Žymos: mėlyna, vaikams, alpakos vilna, baby alpaca, šilkas, virbalai 3-3.5 mm, svoris 25 g, BBB filati