Išpardavimas

€60.71

€202.37

BioloMix Dulkių Sous Žiūrėk Maisto Viryklė 1500W Galingas Pakrovimas, Cirkuliacinių - LCD Skaitmeninis Laikmatis Ekranas Nerūdijančio Plieno

Parašyti atsiliepimą

Biolomix Sous Žiūrėk Viryklė, Tvirtas Pakrovimas, cirkuliacinis siurblys , 1500 W Dulkių Maisto Viryklė, LCD Skaitmeninis Ekranas, Nerūdijančio Plieno

Profesinės konkurso&sultingas maisto gaminimas - Į Biolomix viryklė gali kontroliuoti kepimo temperatūrą bet kokio laipsnio(Temperatūros Diapazonas:0°C iki 95°C ) pagal virimo temperatūros vandens.Šildo maistą pastovią temperatūrą ir išlaiko ją geriausia virti mėsos pasiūlymą, bet sultingas, sveikas ir skanus gyvenimas! /Rekomenduoti receptai: Kepsnys(57°C 1/2valandas),Vištienos krūtinėlė(62°C (35 min.), Kiaušiniai(75°C 13mins),Morkos(85°C 25mins).Cirkuliacinis Siurblys: 12L Maks .Greitai cirkuliacinių šildymo - Ne 1500W, kad sous žiūrėk šildo vandenį greitai, tai yra greičiau gauti temp.Tai vienas palaiko temperatūrą net ir pastovus, padeda gamintis maistą tam tikros temperatūros.Ir pagerėjo, cirkuliacinis siurblys, taip pat gali dirbti daug didesnis vandens vonios leisti kepimo daugiau maisto vienu metu.Vėlavimas pradėti funkcija, paprastas naudoti - Paprastas dviejų mygtuką, vieną rankenėlę operacija, yra paprasta naudoti.Galite nustatyti laikmatį, kad nedelsiant pradėti virimo laiko at 4PM 2 valandas, ir pietūs beveik paruošti iki 6PM, kai grįši namo.Tiesiog slinkties ratuką, norėdami padidinti arba sumažinti numerį ekrane, ji yra lengva išmokti ir naudoti.Patikimas ir tylus darbas - jį naudoti, tiesiog įdėti deice bet puodą ir įpilkite vandens.Yra didelis įrašą atgal į puodą, kad įsitikinkite, kad jis neturi nukristi.Svarbi saugos funkcijos apima mažas vandens įspėjimas (išsijungia, kai vandens yra per mažas, kad išvengti degimo vieneto).Ir tai itin rami, kai naudojant, nebus sutrikdyti miega kūdikis.Saugos, Apsaugos: 1. Variklio perkaitimo apsauga. 2. Ji išsijungs automatiškai, kai vandens lygis nukris žemiau min. 3. Ji NETURI darbų, kai vanduo toliau min ar didesnis nei max ženklas.Temperatūros nustatymas galimi tiek Celsijaus (℃)ar Farenheito (℉)ekranas

Biolomix pristatome Super Sous Žiūrėk Šilumos Pakrovimas, cirkuliacinis siurblys ,jis padeda jums kuko nepriekaištinga lukšto kiaušinių, puikiai perdirbti į dribsnius gabalėlį lašišos arba padaryti, teisingumo pasirinkimas sumažinti premjero rib su didelės galios šildymo elemento galia 1500 w, lyginant su kitų pakrovimas, cirkuliacinių siurblių, ten, kad naudoja tik 800 ar 1000 vatų.Kuris daro maisto gaminimas ir pašildymas laiką tikrai daug lėčiau.Bet su Biolomix s Pakrovimas, Cirkuliaciniai dabar galite mėgautis ekspertas namų virtuvė be vargo.Reguliuojamas laikas ir temperatūra valdikliai leidžia visiškai kontroliuoti maisto gaminimo procesą.Lengvai skaitomas LCD ekranas, skaitmeniniai soft-touch mygtukai ir įmontuotą termostatą mano smegenų darbą atlikti valgių.Mėgaukitės skanų atitinka rezultatus už kiekvieną valgį.

Namų Virėja - a sous žiūrėk, kad iki tavo žaidimo virtuvėje

Šis būdas virimo kurti labiausiai stebina ir gyvenimas keičiasi kepsniai, vištiena, žuvis, daržovės, ir beveik viską, ką išmesti į jį.

Didžiausias bruožas yra tas, kad maisto virėjai savo sultyse.Jie pasirodė puikiai vidutinio rožinė, kepsnys, ateina mūsų švelnus ir kvapnus.Leidžia kiekvienas virėjas restorane kokybės valgį namuose.

Receptai, patarimai:

Kepsnys-132°F/55.5°C, 6 val.

Lašišos-110°F/43°C, 30-45 minutes

Vištienos-140°F/60°C, 30 min.

Kiaušiniai-140°F/60°C, 10 min.

Naudojant veiksmus:

1 žingsnis: Antspaudas maisto dulkių maišelį ir įdėti juos į vandens vonią.

2 žingsnis: Paspauskite mygtuką 3 sekundes, ir tada ji bus bleep ir ekrane bus įjungti.Ekrane bus rodoma esama temperatūra.

3 žingsnis: Nustatykite laikmatį norėdami uždelsti pradžios kepimo laiką.Arba paspauskite set mygtuką dar kartą, norėdami nustatyti tikrąjį kuko laikas, vadinamas "darbo laikas" apie tai vieneto (kurie tik pradeda skaičiuoti žemyn, kai vanduo pasiekė teisinga temp)

4 žingsnis: Nustatykite temperatūros / laikmatis naudodami juoda slinkties ratukas priekyje.

Paskutinis žingsnis: Kai maistas pasiekia tikslinę temperatūrą ir laiką, jį priimti, ir tarnauti jį.

Pirkėjo pranešimą: 1. Rusija pirkėjas - Mes galime išsiųsti iš Maskvos sandėlyje, jeigu sandėlyje yra, ar mes išsiųsti iš Kinijos greitas pristatymas metodą , mes galime pateikti vartotojo instrukcija rusų jeigu jūs pateiksite mums savo elektroninio pašto adresą.

2. atkreipkite dėmesį, kad šis punktas yra 220-240V/50-60Hz ES prijungti arba 100-130V JAV kištuko, taigi, jei pasirinkote 220V UK ar AS tipo kištukas kad,, mes atsiųsime tinkamą kištuko adapterį .

3.Galime atsiųsti pdf Biolomix virėjas knygas Sous Žiūrėk, jei galite palikti mums el. pašto adresu.

Žymos: virtuvės laikmatis, laikmatis, viryklė pressur, biolomix maišiklis, ekranas lcd, micro camara, maisto maišytuvas, 7 pakopos tortas stovi, viryklė vakuuminio, maisto korėjos
Sertifikavimo CE
Galia (W) 1500W
Rezervuoti Taip
Išorinis Puodą Medžiaga Nerūdijančio Plieno
LCD Taip
Prekės Pavadinimas biolomix
Valdymo režimas Mikrokompiuterių Kontrolės
Talpa >6L
Modelio Numeris SV-8001
Įtampa (V) 220V
Kilmės KN(Kilmės)
Funkcija Skaitmeninis Laikmatis Kontrolės
Dangtelio Medžiaga Nerūdijančio Plieno

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai