Išpardavimas

€38.26

FirstFiber 12 Pluošto MPO Breakout Kasetė su MPO LC Kabelis

Parašyti atsiliepimą

Į FirstFiber MPO Breakout Kasetė yra iš anksto nutraukta, gamykloje patikrinta, modulinė sistema, kuri suteikia supaprastintą įrenginių srityje.Breakout kasetės pasiūlyti patikimos prieigos taškas MPO magistraliniai kabeliai konvertuoti per atskirų dvipusis LC jungtys.Naudojant pre-nutrauktas kabelis, mazgai ir pleistras kabeliai kartu su breakout kasetės leisti supaprastinta kabelių valdymas, greitas diegimas ir lengvą prieigą per tinklo atnaujinimus.

Kai diegiate " MPO Breakout Kasetės tinkle, tai yra labai svarbu suderinti ryšiai tipas modulio kiti komponentai (breakout kasetės, pleistras kabeliai ir magistralinis kabelis), kuris naudojamas esančią nuorodą.Bendrus ryšio metodai yra vadinami Tipo, B, ir C Tipo ir kiekvienam reikia poros-protingas apversti tam tikru esančią nuorodą.FirstFiber MPO Breakout Kasetės yra pastatytas su A Tipo ryšio būdai, jeigu nenurodyta kitaip.

MPO Breakout Kasetės funkcija LGX montavimo pėdsaką ir yra suderinama su FirstFiber stovo ir tvirtinimo prie sienos patch panels ir sujungsianti.

Žymos: lc upc, Pluošto, ftth, optinio pluošto, pluošto om3, mpo om3, garbė, pluošto mpo, pluošto lauko, atveju, huawei p smart žalia
Prekės Pavadinimas OLOEY
Suderinamas "Huawei"
Elemento Ilgio 1m
Jungties Tipas Hibridas
Modelio Numeris 1902242110
Skaidulų Tipas Multimode
Dydis LGX Standard

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai