Išpardavimas

€19.80

€33.00

Riešo Exerciser Rankos Imtynių Mokymo Prietaiso Rankenos Riešo Stipriklis Gripper Fitneso Vertus Exerciser Rankena Riešo Mokymo

Parašyti atsiliepimą

Pavadinimas:self-pradedant Giroskopas Powerball

Produkto Pavadinimas: Riešo Riešo Treniruoklis

Medžiaga: Sidabro danga

Specifikacijos: light 35-40LB, sunkiųjų 45-50LB

Gaminio dydis: 21.5 * 21.5 * ne didesnis kaip 36 cm

Žmogiškas dizainas: keturkojo priedą, stipresnis adsorbcijos talpa

Pareigos: Traukinių rankos, riešo ir kiti raumenys

Instrukcijos:

1 Žingsnis: Pradėti

Vėjo-iki Suktuko sukant rotorių į rodyklės kryptimi.Pakaitomis kairįjį ir dešinįjį nykštį, išlaikant slėgį ant rotoriaus.Jūs turite jaustis, kai pastato atsparumas iki, kaip jūs baigti rotoriaus, kaip žaislų automobilių lenktynes.Rotoriaus turėtų būti visiškai likviduojama per 10-15 veiksmus.

2 Žingsnis: Spaudai

Laikyti Suktuko vienos rankos nykščiu tvirtai paspaudus ant rotoriaus.Išleidimo nykščiu, atleiskite rotorių.Rotoriaus dabar turėtų nugara vidutinio greičio.

3 Žingsnis: Pasukti

Perkelti Suktuko į jūsų pageidaujamą ranka.Pasukti savo riešo sukamaisiais judesiais paspartinti giroskopiniai rotorių.Pradėti savo riešo sukimas lėtai.Padidinti jūsų riešo sukimas palaipsniui.Įsitikinkite, kad stora rankena ergonomiška rankena, kai rotorius sukasi iki greičio.Kai greitis didėja, atsparumas didėja.

Operacija Patarimai:

Įsivaizduokite, yra centro į atgal iš jūsų rankų.Padaryti ratą aplink centre yra taškas, kai jūs laikykite Suktuko.Judesio ranka pasukant Suktuko yra panašus į skynimo sukama viduje stiklo.Esmė veiklos Suktuko yra ne apie tai, kaip greitai jūs pasukti savo riešą.Jis apie tai, kaip sinchronizuoti savo riešo sukimosi pagreitį ir laiką, ritmą, rotoriaus gręžimui.Greičiau rotorius sukasi, tuo lengviau jį valdyti.Įsitikinkite, kad jūs baigti Vertino pakankamai įtampos.

1.Kad Rankos Labai Dar Kartą.Sustiprinti pirštų, riešų, plaštakų, dilbių, pečių ir bicepso ir pan., ir taip pat būtų naudinga skatinti koordinavimą ir kraujo apytaką.

2.Tai, žinoma, reikia šiek tiek smulkiosios motorikos įgūdžius, siekiant pasinaudoti.Dominuojanti ranka/rankos buvo lengvai galėsite išlaikyti gyro ball vyksta, kad tai padės patobulinti jūsų smulkiosios motorikos įgūdžius, kad ne-dominuojanti ranka/rankos.

Pakavimo sąrašas:

1 * Riešo rankena. 1 * siurbimo taurės, 1 * tarpinės, 1 * riešutų, 1 * mini raktas

Žymos: ktm rankiniai spaustuvai, rankų lenkimo ginklų, fitneso rankiniai spaustuvai, treneris riešo, ranka traukite virvę, stipriklis riešo, armsport, arm naudotis prietaisu, rankos imtynių mokymas, naudotis riešo
Kilmės KN(Kilmės)
Tipas Riešo Exerciser
Modelio Numeris forceball
Funkcija Juosmens

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai