Išpardavimas

€16.99

€24.27

Lusya HIFI Preamplifier PCB Lenta Nuoroda Gaowen 27 Linija "PASIDARYK pats" Rinkiniai T0121

Parašyti atsiliepimą

Gaowen 27 linijos Galia Preamp Valdyba

Parametrai:

Standartinė versija įvadas: 1. PCB lenta yra karinio laipsnio FR4 stiklo lentos storis 1,6 mm, o švino, alavo purškimo. 2. Lentos dydis: 200*220mm, 3. Įvesties blokatorius pora vamzdis yra sudarytas iš gerai žinomų lauko vamzdžių 2SK170 tikslumo porą. 4. Kad tranzistorius yra Fairchild MPSA42, MPSA92, 5. Į lygintuvas diodas yra BYV26C Phillips ultrafast vamzdis, 6. Pagrindinė filtro kondensatorius yra B41693S0158 originalus Siemens centrinis elektrolitinius kondensatorius 75V 1500UF, skirta Gaowen, 7. Grįžtamojo ryšio kondensatorius antrajame etape stiprintuvo kontūre (NICHICON) KZ 220uF+WIMA1uF, 8. Dėl potenciometras, yra trys variantai: pirmasis ALPS27, antras ALPS16, o trečioji yra tai, be potenciometro. 9. Atsieti kondensatorius yra (NICHICON) BT kondensatorius, 10. Atsparumas yra 718 vario pin pasipriešinimo.Naudojimo instrukcijos: signalai, kurie gali būti prijungtas tiesiogiai gali būti: CD, VCD, DVD, mobiliojo telefono, kompiuterio, TV, ir t.t., Dėl specifika įtampos reguliatorius apygardos valdybos, bazės įtampos reguliatorius vamzdžių yra sujungtas su didelio pajėgumo elektrolitinius kondensatorius, taigi grandinę gali patekti į stabilią būseną 5 sekundes nuo įjungimo.Todėl, jei pastarasis etapas bus prijungta, jam reikia laukti 5 sekundes, kol jis gali būti įjungtas.lygis.Nes ši lenta yra lengva padaryti, nr. apdailos lentos yra sąlyga, visa tai yra kit kainos, ir tranzistorius yra griežtai suderinta.Maitinimas: virš 50W, AC įtampos transformatorius yra 40-45V su dviguba įtampa ir trys laidai, Grandinių savybės: pirmas ir antras etapai naudoti nuolatinės srovės šaltiniai, ir visi komponentai neturėtų būti suporuotos (žinoma, lauko vamzdžių 2SK170 iš blokatorius etape reikia tiksliai suporuoti, ir kiti tranzistoriai bus geriau suderinta).Visą grandinę turi reguliuoti gali tik varžų derinimo Išėjimo viduryje, įtampos, kitų nereikia reguliuoti, PCB valdybos funkcijos: visos komponentų parametrų yra atspausdintas ant lentos, naujokai ar ne pažvelgti schema, ir įrenginio komponentai, ant lentos gali būti užbaigtas, ir kad garsas gali būti sklandžiai pagaminti.Dėl rašymo etape blokatorius pora vamzdis: originalus Gaowen naudoja dvynių poros vamzdžių 2N5564, nes šis vamzdis buvo nutraukta, todėl pin, yra papildoma šią poziciją, galite naudoti tikslumo pora vamzdžių 2SK170 vietoj, jei jums nereikia naudoti 2SK170, 2N5564 taip pat gali naudoti 2N5565, 2N5566, arba didesnis vamzdžių 2N3958 vietoj.

Pakuotė:

PCB lenta

Priartinimas (galima keisti): Ši lenta yra sudarytas iš dviejų etapų didinimas, pirmojo etapo 3,3 kartus, antrasis etapas yra 33 kartus, jungiklis K (šuolis bžūp) vidurio nustato bendras didinimas, kai naudojamas kaip priekiniai etape, jungiklį Įjunkite, pirmojo etapo sustiprina signalą po suspaudimo ir tada pereina į antrąjį etapą, stiprinimą.Atsparumas prijungtas prie šis jungiklis veikia iš viso didinimo.Kuo mažesnė reikšmė, tuo didesnis signalo kompresija.Priešingai, mažesnis signalo kompresija.Kai jungiklis yra, Kai atjungtas, signalas yra nepresuotos.Šiuo metu, bendrovės valdyba gali tiesiogiai ratai grynas post-stiprintuvo valdyba.Žr. schema.

Žymos: pga2311, kojų hifi, "pasidaryk pats" electron rinkinys, hifi stiprintuvas, hifi vožtuvas preamplifier, phono preamp, amplifi hifi, 6ca7 el34, preamplifier tube "pasidaryk pats", mbl6010d
Sertifikavimo NĖRA
Kanalai 1
Modelio Numeris Gaowen 27
Prekės Pavadinimas LUSYA
Pakuotė No
Kilmės KN(Kilmės)
Maksimali Galia Vienam Kanalui NE GALIA

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai