Išpardavimas

€33.08

Automatinis Hair Curler Garbanoti Geležies Garo Garbanoti Lazdelė LCD Ekranas Keramikos Plaukų Crimper Geležies Steampod Plaukų Dvejoti Curler Anti-permė

Parašyti atsiliepimą

Automatinis Plaukai Garbanoti Geležies

LED Skaitmeninio Garo Automatinis Plaukai Garbanoti Geležies Magija Elektros Hair Curler Roller Garbanoti Lazdelė Keramikinės Plaukų Formavimo Priemonės

Ypatybė:

Spray plaukų priežiūra: Palyginti su įprastomis plaukų garbanojimo lygintuvai, šis garo hair curler garbanos plaukų, naudojant šilumos ir garo, palyginti su kitų akmenslydis lygintuvai, kad naudoti tik šilumos, laiku drėgmės papildymo gali apsaugoti jūsų plaukus nuo aukštos temperatūros žalos, sumažinti sausa ir frizz, išlaikyti jūsų plaukai blizga ir sveiki.

Jis naudoja pažangias technologijas siekiant užtikrinti, lengvas stilius patirtis.Jūsų plaukai yra automatiškai įtraukiamas į keramikos curl kamera, kurioje jis švelniai nusprendė, laiku, ir šildomas iš visų pusių, suformuoti tobulas garbanas, per keletą minučių.

Specialiai sukurta su LED skaitmeninis ekranas, kai įjungiate curler, LED ekranas bus ir rodo laiką, temperatūrą, o garbanės krypties nustatymas.

Tai galima pritaikyti įvairiems plaukų tipams.Jame yra trijų laikmačio nustatymai (8-10-12 sek.), 3 curl kryptimi parametrai (R/L/A) ir 3 temperatūros nustatymai (190℃-210℃-230℃).

Jis bus automatiškai išsijungia po vieną valandą, saugus ir energijos taupymo.

2m 360°pasukamas maitinimo laido, galite jį pasukti bet kokiu kampu be nerimauti dėl likvidavimo.

Dviguba įtampos yra praktiška visame pasaulyje naudoti.

3 temperatūros nustatymai skirtingiems plaukų tipas:

Nustatymas 1 (190℃)- subtilus, švelniavilnių arba plaukų spalvos

Nustatyti 2 (210℃)- normaliai plaukų tekstūra

Nustatymas 3 (230℃)- Skirta storiems arba banguoti plaukai

3 laikmačio nustatymai su pasigirsta signalas įvairių curl poveikis:

Parametras 8 - 8 sekundes, dėl laisvesnės garbanos, 3 pyptelėjimai, ir, galiausiai, žiedo 4 kartus, nurodomas laikas, iki.Nustatyti 10 - 10 sekundžių, minkštos garbanos, 4 pypsi, ir, galiausiai, žiedo 4 kartus, nurodomas laikas, iki.Nustatyti 12 - 12 sekundžių, sugriežtinta garbanos, 5 pyptelėjimai, ir, galiausiai, žiedo 4 kartus, nurodomas laikas, iki.

3 curl kryptimi parametrai(R/L/A):

Naudoti curl krypties valdymo pasirinkti vienodas arba natūrali apdaila.Pasirinkite curl kryptimi stumdomas įjungti arba į kairę' L 'arba į dešinę 'R'.Kai optikos kairėje pusėje plaukų, skaidrių curl krypties jungiklį į kairę padėtį- "L".Kai optikos dešinėje pusėje plaukai, skaidrių curl krypties jungiklį į tinkamą padėtį- "R".Tai užtikrina, kad priglaustų sėdi prie veido abiejose galvos ir duos daugiau vienodo stiliaus.Daugiau fizinių išvaizdą, tada pasirinkite auto 'A'.Tai bus atsarginis kryptimi, po kiekvieno curl.

Pastaba:

Yra 3 temperatūros nustatymai pasirinkite iš: 190℃, 210℃ ir 230℃.Pradėti nuo žemiausios temperatūros ir tada palaipsniui didinti šilumos lygis yra rekomenduojama.

Laikykite šį prietaisą vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Nenaudokite šio prietaiso vonios kambaryje, arba įmerkite į vandenį ar kitus skysčius.

Žymos: ios akmenslydis geležies, plaukų dvejoti, rancilio silvia, conair automatinė hair curler, aut hair curler, hair curler, garo stick, plaukų garlaivis, stretchi, plaukų curl mašina garbanoti
Maitinimo Šaltinis elektrinis
Kilmės KN(Kilmės)
Dydis Hair Curling Iron
Funkcija greitai stilius įrankiai
Matmenys Šildymo Plokštė 60x15mm
Prekių Kokybės Sertifikavimo ce
Taikoma plaukų Sausas ir drėgnas
Maks. temperatūra 220 °C
Galia 29W
Medžiaga Akrilo
spalva Raudona , Juoda
Kištukas ES , JAV , AUSTRALIJA , JUNGTINĖ KARALYSTĖ
Įtampa 110-240V
Min. temperatūra 160 °C
Dažnis 50-60HZ
Modelio Numeris WT-104
Prekės Pavadinimas Akmenslydis Lygintuvai
Termostatas Padarinių Segmentai 1
Medžiagos šilumos plokštelė/juostelė Turmalino keramika
Tipas curler mašina
Sertifikavimo ce
Temperatūros Reguliatorius Skaitmeninis
Skersmuo šilumos laidininkas Mažiau than15 mm
Tarnavimo šilumos plokštelė/juostelė Daugiau nei 50 000 kartų
Maitinimo Laido Uodega Surinkimo Režimas 360° Pasukti

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai