Išpardavimas

€16.72

€19.67

Rugpjūčio VGB300 Išorės USB2.0 Filmavimo Kortelė Suderinama "Windows" ir " Mac Perdavimas VHS Namų Vaizdo įrašus į KOMPIUTERĮ, S-Video

Parašyti atsiliepimą

Pastaba:Šis punktas nepalaiko būti naudojamas Prancūzijoje.

Svečiams iš europos užsakymą JK sandėlyje gali gauti užsakymą per 3-5 dienas (išskyrus jungtinės KARALYSTĖS švenčių dienas).

(2019 m. MODELIS), MAC OS& LANGAI 10 / 8 / 7 Suderinama (JOKIŲ TVARKYKLIŲ, REIKALINGŲ) - Išsaugoti ir konvertuoti vaizdo įrašus ir juostos iš PAL / NTSC formatus.

IŠSAUGOTI VHS KASEČIŲ Į KOMPIUTERĮ - Išsaugoti brangius prisiminimus iš VHS juostas ant jūsų KOMPIUTERIO kietajame diske.

SUKURTI DVD KOPIJAS - Tai paprasta įrašyti savo vaizdo įrašus į DVD diską ir žiūrėti atgal savo TELEVIZORIUJE arba siųsti draugams ir šeimos nariams, naudojant komplekte programinė įranga konverteris ir degiklis.

ĮRAŠO RETRO ŽAIDIMO - Prisijungti prie Xbox 360 / PS3 / Žaidimų Kubeliai ir įrašyti bet kokį žaidimą žaisti filmuotą medžiagą iš konsolės su SD video out.

PRISIJUNGTI PRIE vaizdo KAMEROS - SVHS ir Composite AV, taip pat įtraukti SCART adapteris, leisti prisijungti prie beveik bet vaizdo kamera naudoti kaip ekrano stebėti ar įrašyti jūsų filmuotą medžiagą į kietąjį diską, Įrašyti iš Senų Prietaisų

Perkelti vaizdo įrašus iš VHS ir vaizdo kameros tiesiai į jūsų PC/Mac kietajame diske.Rugpjūčio VGB300 filmavimo kortelė yra paprastas sprendimas skaitmeninimo savo senus vaizdo įrašus.Savo ruožtu, VHS juostos į MPEG-norint išsaugoti savo prisiminimus.Norėdami perkelti failus iš VCR, DVD grotuvai, set-top boxes, ir vaizdo kameras, tiesiog prijunkite juos per RGB, S-Video įėjimai ir naudoti tiesiai į priekį, programinę įrangą, kurti skaitmeninius vaizdo įrašą savo pasirinkimą formatu.

Paprasta Naudoti

Norėdami perkelti savo failus iš VHS, DVD Grotuvai, vaizdo Kameros ir pan., tiesiog prijunkite juos per savo composite, S-Video išėjimai į VGB300 rūmų įėjimai, ir naudoti tiesiai į priekį, programinę įrangą, sukurti modernią, skaitmeninis vaizdo įrašą savo pasirinkimą formatu.

Pasidalink su Draugais

Su skaitmenines rinkmenas, jūs galite laisvai dalintis savo prisiminimais per Facebook ir YouTube, transliuoti juos į savo "Smart TV" ir sukurti redagavo pabrėžti ritės naudodamasis programine įranga.Su VGB300, jūs ne tik skaitmeninės filmavimo, garso ir skaitmeninių nuotraukų, taip pat gali būti sukurtas iš jūsų vaizdajuosčių.,

Žymos: namų, pirkti vhs vaizdo grotuvas, captur video, įrašyti į vhs, ep650, s video, h sdi užfiksuoti kortelės, vaizdajuosčių vhs kasečių grotuvas, maca šaknis, canon ip90
Funkcija 1 mac audio cd skaitmeninis grotuvas diktofonas grabber
2 funkcija išėjimo juosta filmų, pigūs nešiojamas pratęsimo floppy macb
Modelio Numeris VGB300
Prekės Pavadinimas Rugpjūtis
Kilmės KN(Kilmės)

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai